Portfolio: Actio Broker!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Actio Broker l współpraca z naszą agencją:

Brak spójnej identyfikacji wizualnej w intrenecie to dla profesjonalnego zespołu brokerów mniej klientów. Sposobem na sukces i zwiększenie sprzedaży jest budowanie tożsamości firmy w internecie oraz kształtowanie jej świadomości wśród docelowej grupy odbiorców. Wiemy jak to zrobić!


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Nasi graficy uwielbiają projekt strony, gdzie w 100% mają wolną ręke, pozwala to prawdziwe rozwinąć skrzydła, obudzić wszelkie pokłady kreatywności by przygotować stronę internetową na miarę XXI wieku!


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Naszym celem było połączenie wieloletniej tradycji firmy z nowoczesną stroną internetową. Stworzenie ponadczasowej strony internetowej w oparciu o najnowsze technologie to gwarancja najwyższej jakości.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Projekt strony i identyfikacje wizualną przygotowaliśmy na podstawie tego z czym klienci stacjonarni kojarzą firmę. Pomarańczowy kolor ściśle związany z firmą w połączeniu z przejrzystym projektem tworzy czytelną i łatwą w obsłudze stronę. W tej branży to naprawdę ważne, sprawdź sam:   https://actiobroker.pl/


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

System zarządzania treścią WordPress, to strategia która pozwala w prosty sposób obsługiwać stronę internetową. Niezależnie od umiejętności, po krótkim szkoleniu każdy jest w stanie zarządzać informacjami zawartymi na stronie.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Informacyjna strona internetowa Actio Broker została przygotowana do poważnej kampanii marketingowej. Specjaliści do spraw pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads, otrzymali gotowe narzędzie do akcji promocyjnej. Podłączyliśmy zaawansowaną analitykę Google Analytics poprzez system Gootle Tag Manager, Facebook Pixel i wiele innych narzędzi, dzięki czemu klient nie ponosi  dodatkowych kosztów związanych z promocją strony.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.