Skontaktuj się z nami!

wrrum.pl to stworzone przez nas rozwiązanie do wynajmu samochodów bez wychodzenia z domu. Kompleksowa pomoc dla wszystkich firm zajmujących się wypożyczaniem aut, aby usprawnić kontakt z klientem i spełnić jego oczekiwania. System został stworzony w oparciu o potrzeby osoby wynajmującej oraz o analizę trudności, z jakimi mogą zmagać się  właściciele wypożyczalni samochodowych. 

Dzięki niemu zwiększysz konkurencyjność swojej firmy oraz stworzysz nowe możliwości biznesowe. 

Nasza platforma webowa pozwala na wynajem pojazdu, niezależnie od tego, czy klient rozważa wypożyczenie tylko na kilka dni, czy też interesuje go wynajem długoterminowy. Cały proces rozpoczyna się od wyboru długości wynajmu i odpowiedniego dla klienta samochodu. Następnie możliwe jest wybranie różnego typu udogodnień związanych z najmem samochodu, takich jak: wybór ubezpieczenia, możliwość dostarczenia samochodu pod drzwi klienta, fotelik dla dziecka, GPS, mobilne WI-FI, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe i wiele innych. 

Aplikację dostosujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości Twojej firmy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie rozbudować ją o nowe funkcjonalności.  

Ile kosztuje system

do obsługi wypożyczalni samochodowej?

System dostosowujemy do Twoich potrzeb i sprzedajemy na licencji dożywotniej z płatnością jednorazową. Dzięki temu stanie się Twoją własnością. Skontaktuj się z nami w celu przesłania indywidualnej darmowej wyceny.

Czy mogę umówić się

na prezentację systemu?

Oczywiście, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń, a wybierzemy termin dogodny dla obu stron.

Skontaktuj się

z nami!