Portfolio: B-Act!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma B-Act i współpraca z naszą agencją:

Inżynierska firma konsultingowa B-Act jest na rynku już od 1994 roku. Jej właściciele i pracownicy zarządzają, doradzają i nadzorują inwestycje budowlane na terenie Polski, Rosji, Ukrainy i w krajach bałtyckich. Do naszej agencji trafili w celu stworzenia nowej strony internetowej w dwóch wersjach językowych.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie
nowoczesna strona www!

Rozwiążemy każdy problem!

Strona internetowa dla tej firmy miała być prosta, przedstawiać ofertę przedsiębiorstwa, a jednocześnie ukazywać jej nowoczesność, profesjonalizmu i doświadczenie. Ze względu na to, że firma współpracuje również z rynkiem zagranicznym, konieczne było stworzenie jej przynajmniej w dwóch wersjach językowych.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Strona internetowa dla firmy zajmującej się inwestycjami budowlanymi musi być nie tylko przyciągającą wzrok wizytówką firmy. Dokładnie przeanalizowaliśmy konkurencję i oczekiwania internautów, aby zapewnić naszemu klientowi najlepszą z możliwych nowoczesną stronę www.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Wygląd każdej strony internetowej powinien być spójny i zgodny z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa. Nasz grafik postawił na przyciągającą wzrok stronę główną z ciekawym rozmieszczeniem zdjęć oraz mapką przedstawiającą, na terenie, jakich krajów działa firma. Nowoczesne strony www charakteryzują się minimalizmem, uproszczoną formą i porządkiem. Strona internetowa dla naszego klienta jest intuicyjna, prosta w obsłudze, a projekt graficzny został stworzony specjalnie dla potrzeb przedsiębiorstwa.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Na nowoczesną stronę www składa się nie tylko jej wygląd. Zastosowanie nowych technologii jest równie ważne. Niezbędne jest, aby strona internetowa była responsywna, czyli dostosowująca się do wielkości okna przeglądarki. Dzięki temu będzie czytelna na ekranie komputera, jak również na małym ekranie smartfona. Oprócz tego dodaliśmy klikalne numery telefonu umożliwiające szybki kontakt oraz zintegrowaliśmy ją z mapą Google, dzięki czemu łatwo można znaleźć i wyznaczyć trasę do siedziby firmy.
Ponadto jednym kliknięciem można zmienić język strony internetowej, specjalnie dla osób anglojęzycznych.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Strona internetowa dla firmy B-Act posiada wszystkie niezbędne informacje odnośnie przedsiębiorstwa i jego usług. Stanowi doskonałą wizytówkę firmy i posiada wszystkie niezbędne technologie w celu pozyskiwania nowych klientów.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.