Portfolio: Bestcars!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Bestcars l współpraca z naszą agencją:

Prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów, w swojej ofercie posiada auta z różnych segmentów. Szybko zwiększające się zapotrzebowanie na rynku, sprawiło, że pojawiła się potrzeba automatyzacji procesu zamawiania najmu. Klient w swojej ofercie posiada auta zarówno na codzień, jak i auta klasy premium, takie jak McLaren P1.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Wyzwaniem było przygotowanie intuicyjnej strony internetowej, gdzie klient zainteresowany wypożyczeniem samochodu, nie musi przekopywać się przez gąszcz aut, które nie spełniają jego oczekiwań. Rozwiązanie jakie zaproponowaliśmy to podział  ze względu na segment i przeznaczenie pojazdu.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Podczas tworzenia tej witryny mieliśmy dwa cele. User Experience czyli użyteczność i czytelność strony internetowej dla klienta wypożyczalni by korzystanie było jak najbardziej przyjemne i intuicyjne. Drugim celem było stworzenie przyjaznej i prostej w obsłudze witryny internetowej  pozwalającej  pracownikom firmy  szybko realizować zamówienia.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Nasza aplikacja zarządza aktualnie całą wypożyczalnią samochodów. Posiada w sobie kalendarz rezerwacji samochodów, zarządzanie zamówieniami, system komunikacji z klientem czy nawet system serwisowy dla zgłoszonych usterek. Zobacz jak to działa: bestcars


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Jako bazę do stworzenia aplikacji, wybraliśmy popularny system zarządzania treścią WordPress. Wyposażyliśmy go jednak w dodatkowe, pisane na zamówienie, spersonalizowane  rozwiązania pozwalające zarządzać całą wypożyczalnią samochodów. Pozwoliło to zachować prostotę obsługi systemu, dzięki czemu klient mógł zwiększyć ilość osób które jest w stanie szybko i rzetelnie obsłużyć, oraz pobudzić zyski , bez zwiększania zatrudnienia i generowania dodatkowych kosztów.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Budowanie aplikacji do wynajmowania samochodów było interesującym wyzwaniem, które sprawiło nam dużo radości. Naszemu klientowi pozwoliło to zaoszczędzić czas i podnieść zyski bez dodatkowego nakładu pracy.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.