Portfolio: Black Decor!

Sklepy internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Black Decor  l współpraca z naszą agencją:

Obsługa restauracji to ogromne wyzwanie dla partnerów biznesowych. Gdy pojawia się klient, trzeba w ekspresowym tempie zapewnić mu najlepszą obsługę. Do naszej firmy trafił klient, który specjalizuje się w obsłudze branży Horeca.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Gdy zaczynaliśmy pracę nad sklepem BlackDecor, trwały spore obostrzenia związane z pierwszą falą Covid-19. Nie przeszkodziło nam to jednak by przeprowadzić serii spotkań z klientem i ustalić co jest najważniejsze we współpracy z branżą HORECA. Przed nami super wyzwanie – Sklep internetowy z ogromnym asortymentem.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem dla sklepu internetowego z dużą ilością produktów i wariantów jest system Prestashop. Jego możliwości pozwalają na pełną modyfikację asortymentu i stworzenia kombinacji atrybutów, która była pierwszym warunkiem realizacji.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Podczas realizacji sklepów internetowych, naszym nadrzędnym celem jest wczucie się w potencjalnego klienta sklepu jaki tworzymy. A restauracja to przecież styl życia. Każda restauracja jest inna, każda ma swój niepowtarzalny klimat. Nasz projekt miał pokazać ten styl, który restaurator miał poczuć i zobaczyć oczami wyobraźni w swojej restauracji.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Silnik sklepowy Prestashop w wersji 1.7 pozwolił naszemu klientowi zaprezentować cały asortyment, który posiadał, w każdym wariancie, wielkości, kolorze jaki posiadał. Ponadto, klient przywiązuje ogromną wagę do pozycjonowania swojego sklepu internetowego. A Prestashop pozwala w tym wypadku na spore dostosowanie do potrzeb działań SEO.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Sklep internetowy, który przede wszystkim sprzedaje! Nie ma ważniejszego czynnika, który definiuje sukces projektu!

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.