Portfolio: Brzozowski!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Brzozowski i współpraca z naszą agencją:

Właściciele kancelarii Brzozowski wiedzą o tym, że szukając profesjonalnych porad niemalże każdy człowiek w XXI wieku, znajdzie odpowiednią instytucję w internecie. To jak będzie wyglądać strona, zapewni go również o profesjonalizmie i zachęci do dalszej współpracy. Właśnie dlatego zgłosili się do nas o pomoc w stworzeniu nowej strony dla kancelarii i zapewnieniu jej reklamy lokalnej w internecie.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie.
Strona dla prawników.

Rozwiążemy każdy problem!

Specyficzna branża oraz etyka zawodowa zabrania tworzenia strony dla prawników, która miałaby zachwalać i być formą reklamy dla kancelarii. Może być stworzona jedynie w formie informacyjnej, wzbudzającej zaufanie np. na podstawie specjalistycznych artykułów blogowych. Jest to niecodzienne wyzwanie, ponieważ formę reklamy lokalnej możemy uzyskać jedynie dzięki przejrzystej i czytelnej nawigacji strony usługowej, realnych zdjęć prawników, artykułów blogowych i szybkiego kontaktu.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Cel był bardzo precyzyjny. Stworzenie przepisowej, a zarazem funkcjonalnej i wyróżniającej się spośród konkurencji strony dla kancelarii. Jednomyślnie uznaliśmy, że jedynie strona posiadająca w swojej budowie podstrony umożliwi nam realizację zamierzonego celu. Spójna identyfikacja wizualna, infografiki, profesjonalne zdjęcia personelu oraz dane kontaktowe umożliwiający szybki kontakt to nieodłączne elementy dobrej strony usługowej.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Dzięki analizie stron najlepszych firm konkurencyjnych oraz rozmowie z pracownikami kancelarii mogliśmy nabrać doświadczenia i zrozumieć potrzeby strony dla prawników.
Przewodziły one nami podczas tworzenia całego projektu. Strona została zaprojektowania w jasnych barwach z domieszką koloru brązowego. Jest to kolor kojarzony między innymi z siłą, stabilnością oraz solidnym podparciem. Uważamy, że to idealny kolor projektu strony dla kancelarii.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Strona usługowa powinna mieć dodane widoczne numery kontaktowe. Utworzyliśmy je więc na samej górze witryny razem z adresem e-mail. Dzięki temu, że są klikalne, łatwo można skontaktować się z firmą z poziomu telefonu komórkowego. Ponadto zintegrowaliśmy stronę z social mediami oraz dodaliśmy mapę połączoną z Google maps, dzięki której klienci szybko odnajdą drogę do kancelarii. Zbudowana przez nas strona dla prawników jest responsywna z każdym urządzeniem mobilnym i stacjonarnym.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Strona dla kancelarii jest przejrzysta i przyjazna dla użytkownika. Internauta szybko znajdzie interesujące go treści i w przypadku zainteresowania ofertą z łatwością skontaktuje się z firmą.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.