Portfolio: Daxmed!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Daxmed i współpraca z naszą agencją:

Świadomi właściciele przychodni stomatologicznej Daxmed wiedzieli, że ich sukces i pozyskiwanie nowych klientów jest w dużej mierze zależny od budowania tożsamości firm w internecie. Coraz częściej potencjalni pacjenci oceniają placówkę medyczną oraz to czy jest liderem w branży na podstawie wyglądu strony internetowej. 

Czy można jej zaufać? Czy może lepiej odwiedzić konkurencję?

Ta myśl i chęć posiadania godnej uwagi strony internetowej dla branży medycznej zaprowadziła ich do naszej agencji. 

 

 


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie!
Strona internetowa dla stomatologów!

Rozwiążemy każdy problem!

Przystępując do tworzenia strony internetowej dla branży medycznej, wiedzieliśmy, że projekt graficzny musi być przejrzysty, uwzględniający realne zdjęcia przychodni i jej pracowników. Strony medyczne muszą wzbudzać zaufanie, dlatego w tym celu najlepiej postawić na autentyczność. 

Razem z klientem uznaliśmy, że do spełnienia wymogów wystarczy zbudowanie dobrej strony typu landing page. Takiej, która spełnia wszystkie standardy UX friendly oraz zachowuje strukturę lejka sprzedażowego.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek sukces, czyli przejrzysty Landing Page!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

W tym projekcie nie było mowy o kompromisach. Strona internetowa dla branży medycznej musi być idealna. Spójnia identyfikacja wizualna, profesjonalnie wykonane zdjęcia personelu, łatwe dotarcie do potrzebnych informacji i dane kontaktowe umożliwiające szybkie połączenie. Landing Page to typ strony, który idealnie nadaje się na wyeksponowanie wszystkich potrzebnych informacji. 


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Strona medyczna bez wątpienia potrzebuje czytelnego menu. Jednomyślnie uznaliśmy, że najlepiej będzie wyglądało po lewej stronie. W takiej formie doskonale wpasuje się w strukturę landing page’a. Poza tym cała strona wykonana jest w kolorze białym, który nawiązuje przede wszystkim do czystości i higieny oraz niebieskim, który symbolizuje pewność, stabilność i zdrowie. To idealny dobór kolorów strony dla stomatologów. 

Na każdym etapie projektowania pamiętaliśmy o kreowaniu identyfikacji wizualnej, starannym doborze odpowiednich grafik i treści. 


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Landing Page stworzony jest na silniku WordPress. Zintegrowany z mediami społecznościowymi oraz stronami firm, z którymi gabinet współpracuje. Dodaliśmy klikalne numery telefonu oraz adres e-mail, który umożliwi szybki kontakt z placówką.

Ponadto integracja strony z mapą Google, pomagająca sprawnie odszukać lokalizację firmy.

Istotne jest również, żeby strona dla branży medycznej była responsywna, czyli możliwa do przeglądania na urządzeniach mobilnym. 

Postaraliśmy się, aby strona była zgodna z wymogami Google, czyli  szybka, bezpieczna i spełniająca wymogi prawne oraz techniczne. 


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Strona internetowa typu Landing Page dla firmy Daxmed to projekt charakteryzujący się czystością wykonania i bardzo dobrze przemyślaną architekturą treści. Jesteśmy pewni, że odpowiednio zbudowana strona dla stomatologów umożliwi skuteczną promocję i realizację celów biznesowych.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.