Portfolio: FenixHR!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Fenix HR i współpraca z naszą agencją:

Firma Fenix HR to jedna z działalności naszego klienta, którego podstawowym biznesem jest agencja pracy. Posiadał już stronę rekrutacyjną, która pomaga mu w rekrutacji pracowników oraz przedsiębiorstw, które ich poszukują. Niedługo po realizacji tego projektu w głowie narodził się kolejny pomysł. Założenie firmy sprzątającej.
Naszym zadaniem miało być stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla kolejnego biznesu naszego klienta.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie.
Strona sprzątająca dla agencji pracy!

Rozwiążemy każdy problem!

Strona miała być przejrzysta i przedstawiać wszystkie zalety podjęcia współpracy z firmą naszego klienta. Pomimo tego, że nie jest to strona rekrutacyjna to właściciel agencji pracy, miał nadzieję, że będzie to dobra wizytówka nowej działalności i zachęta do podjęcia zatrudnienia w jego firmie oraz wzięcia udziału w rekrutacji pracowników.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

W tym projekcie postawiliśmy na infografiki oraz podkreślenie korzyści, jakie uzyska klient w momencie podjęcia współpracy z firmą Fenix HR. Zależało nam na tym, aby strona była przejrzysta i zachęcała do współpracy nie tylko klientów, ale również potencjalnych pracowników. Dzięki temu mogłaby pomóc w rekrutacjach pracowników organizowanych przez agencję pracy naszego klienta.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Nasz grafik postawił na czystość strony i łatwą nawigację. Dzięki temu użytkownik szybko odnajdzie interesujące go informacje. W tym projekcie zastosowaliśmy kolor niebieski, który symbolizuje rzetelność i skuteczność, a także wzbudza zaufanie.
Rekrutacja pracowników do tej firmy odbywa się w bardzo przemyślany sposób, dzięki czemu zakład wykonuje usługi najlepiej jak to możliwe. Właśnie takie zalety przedstawiliśmy za pomocą infografik, które dodaliśmy na stronie głównej i w zakładce “nasze usługi”.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Stronę firmy sprzątającej dla agencji pracy stworzyliśmy w oparciu o system CMS WordPress. Dodaliśmy klikalne numery telefonu umożliwiające szybki kontakt na urządzeniach mobilnych oraz formularz kontaktowy, który przekierowuje wiadomość bezpośrednio na adres e-mail firmy. Ponadto zintegrowaliśmy stronę z mediami społecznościowymi, na których znajdują się informacje o usługach firmy oraz rekrutacji pracowników.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Gotowa witryna jest nie tylko wsparciem dla strony rekrutacyjnej naszego klienta. To doskonała wizytówka firmy sprzątającej. Jest responsywna z każdym urządzeniem stacjonarnym oraz mobilnym i gotowa do zdobywania nowych klientów.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.