Portfolio: Foodomi!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Foodomi l współpraca z naszą agencją:

Określenie potrzeb żywieniowych i dobór właściwej diety często nie jest prosty i wymaga zadania kilku pytań. Jak zoptymalizować ten proces? Co z klientami, którzy oczekują szybkich rozwiązań? Jak za pomocą serwisu internetowego dobrać najlepszy cattering? Z tymi pytaniami zwrócił się do nas Klient oferujący cattering pudełkowy dla firm i osób prywatnych.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Stworzenie atrakcyjnego dla odbiorcy designu to jedno, ale zaprojektowanie intuicyjnego menu strony, z jasnym podziałem na strefę klienta biznesowego i indywidualnego, czytelne rozdzielenie i opisanie różnych potrzeb żywieniowych i ubranie tego w formę, która będzie atrakcyjna także na urządzeniach mobilnych- to wyzwanie dla nas!


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

W tym projekcie postawiliśmy na wyeksponowanie smakowitych zdjęć i podkreślenie korzyści, jakie dla potencjalnego klienta indywidualnego i biznesowego wiążą się z korzystaniem z profesjonalnie prowadzonego catteringu. Zależało nam na podkreśleniu dostępności różnorodnych diet w ofercie Klienta- każdy może znaleźć plan dla siebie!


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Stworzyliśmy czytelne menu do nawigacji po ofercie cateringowej, częściowo złożone z ikon i elementów graficznych, które dobrze sprawdzają się w widoku mobilnym na smartfonie. Wiele potrzebnych informacji internauta znajdzie już po 'drugim kliknięciu’, bez potrzeby ciągłego przeładowywania podstron i przewijania w nieskończoność, a sam proces kończy się złożeniem wybranego zamówienia.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Jako podstawę serwisu wykorzystaliśmy system CMS Word Press, do którego dorzuciliśmy ciekawe efekty animacji oraz niezbędne dla Klienta narzędzia analityczne, które pozwolą mu zbierać informacje o odbiorcach i jeszcze lepiej dostosować swoją ofertę. Serwis połączyliśmy z zewnętrznym portalem do obsługi zleceń w taki sposób, aby przejście do zamówienia odpowiedniego cateringu było płynne i proste.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Gotowy serwis cieszy oko, ale i w tym samym czasie usprawnił i przyspieszył proces wyboru i obsługi zlecenia na cattering i dietę pudełkową po obu stronach- Klient ma pełną kontrolę nad zamówieniami, a konsument sprawnie dobraną i dopasowaną do preferencji dietę i sprawnie dostarczone zamówienie!

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.