Portfolio: Lewandowski!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Kancelaria Adwokacka i współpraca z naszą agencją:

Działający na rynku od 2013 roku, Pan Mariusz pomaga ludziom w zakresie podmiotów gospodarczych. Z powodzeniem od lat, on i jego kadra reprezentuje klientów przed Prokuraturą i różnego rodzaju Sądami. Do naszej agencji zgłosił się w celu stworzenia najlepszej z możliwych strony dla prawników, która jest mu potrzebna jako reklama lokalna w Toruniu i okolicach.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie
Strona usługowa!

Rozwiążemy każdy problem!

Specyficzna i delikatna branża naszego klienta jest nie lada wyzwaniem. Strona internetowa dla prawnika musi odzwierciedlać jego profesjonalizm, a od samego początku wzbudzać zaufanie. Musieliśmy pamiętać, że ze względu na etykietę zawodową tej branży strona dla kancelarii nie może przybrać charakteru reklamowego. Jedyną opcją w tym przypadku jest forma informacyjna, natomiast na większą uwagę może sobie pozwolić grafika oraz funkcjonalności witryny.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Nasz cel był bardzo prosty. Strona usługowa dla kancelarii od wejścia musi wzbudzać zaufanie i profesjonalizm. Jeśli nie może mieć charakteru reklamowego, wystarczy, że stanie się doskonałą wizytówką firmy. Wówczas sama w sobie będzie najlepszą z możliwych reklamą lokalną, nie łamiąc żadnych obowiązujących przepisów.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Jednomyślnie uznaliśmy, że czarny kolor musi znaleźć się na stronie dla prawników. Nie bez powodu symbolizuje klasę, elegancję i tradycję. Strony w tym kolorze z powodzeniem odzwierciedlają profesjonalizm. Jak strona usługowa to koniecznie z wykorzystaniem infografiki. Ten zabieg zawsze pomaga w lepszym odbiorze informacji przez użytkowników. Cała witryna zachowuje spójną całość. W projekcie graficznym postawiliśmy na minimalizm, aby zachować powagę branży.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Osoby wchodzące na stronę usługową kancelarii zwykle szukają na niej pomocy. Dodaliśmy więc klikalne numery telefonów i adresy e-mail, które umożliwiają błyskawiczny kontakt z prawnikiem. Stworzyliśmy również formularz kontaktowy, dzięki, któremu w ciągu 12 godzin pracownik przeprowadzi darmową niezobowiązującą wycenę.
W ramach “reklamy lokalnej” dodaliśmy wysuwany widget, przekierowujący na mapy Google. Ponadto strona jest zrobiona w dwóch wersjach językowych, które łatwo można przełączyć jednym kliknięciem.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Nowa strona internetowa dla prawników charakteryzuje się prostotą obsługi. Z łatwością można znaleźć na niej wszystkie potrzebne informacje, a dzięki poradom online świadczy porady prawne nie tylko dla mieszkańców Torunia, ale również dla całej Polski i Europy.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.