Portfolio: Mahton!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Mahton i współpraca z naszą agencją:

Właściciel bydgoskiej firmy budowlanej kilka lat temu postanowił rozszerzyć działalność o  budowę schronów. Zauważył zainteresowanie tematem wśród zamożniejszych osób. Potrzebę zachowania bezpieczeństwa w każdej sytuacji bez rezygnacji z luksusu codziennego życia. Rozpoczął więc prace badawczo-rozwojowe we współpracy Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie.

W 2022 roku zaczął poszukiwać dla swojego produktu agencji, która nie tylko stworzy odpowiednią stronę internetową, ale również uwierzy w sukces tego projektu. Urzeczywistni go w sieci i poprowadzi do sukcesu. Począwszy od budowy strony internetowej premium do dostarczenia leadów sprzedażowych.

Cieszymy się, że Pan Michał wybrał właśnie naszą agencję, dzięki czemu mamy możliwość uczestniczyć na każdym etapie lejka sprzedażowego tego ekskluzywnego produktu. 


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie.
Strona internetowa dla produktu premium!

 

Rozwiążemy każdy problem!

Gdy zaczęliśmy współpracę, niewiele osób z zewnątrz wierzyło w jego pomyślną realizację. Nie posiadaliśmy od klienta materiałów do stworzenia strony internetowej premium. Opieraliśmy się głównie na wizji właściciela i przekonaniu, że już sama strona musi odzwierciedlać luksus. Nasza ekipa marketingowo-sprzedażowa myślała nad budową odpowiedniego lejka sprzedażowego dla produktu premium. Postanowiliśmy stworzyć stronę typu Landing Page, której głównym zadaniem jest promocja i sprzedaż produktu. 


Poznaj szczegóły03.

Kierunek sukces,
czyli czytelny Landing Page!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Bunkry z wyposażeniem “czego dusza zapragnie” to niepodważalnie produkt z najwyższej półki. Wiedzieliśmy, że stworzona przez nas strona internetowa musi być dopasowany do rynku premium, skupiony na grafikach z małą ilością tekstu i subtelnymi animacjami. Oczywiste dla nas było, że witryna musi zachęcać już samym wyglądem, a jednocześnie pozostawić mały niedosyt i tylko jedną myśl “muszę to mieć”. Stworzenie strony typu Landing Page z odpowiednio zbudowanym lejkiem sprzedażowym to coś, czego potrzebowała ta firma.


Poznaj szczegóły04.

Proces twórczy
i budowanie lejka sprzedażowego:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Strona internetowa premium w ciemnych kolorach to jeden z zabiegów, na które postawiliśmy, aby oddać ekskluzywność tego produktu. Luksusowe marki często korzystają z eleganckiej czerni, by podkreślić prestiżowy charakter swojej działalności. Skupiliśmy się na prostym przekazie, a jednocześnie pozwoliliśmy sobie na dodanie subtelnego intro, które wzbudza zaufanie od samego wejścia. Strona internetowa premium dla naszego klienta jest stworzona zgodnie z zasadami budowy lejka sprzedażowego dzięki czemu, zachęca do skorzystania z oferty.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane rozwiązania przy tworzeniu strony internetowej premium:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Chcąc zostawić otwartą furtkę do dalszych zmian, postawiliśmy na system obsługi treści WordPress. Sugerując się trendem, że większość osób odwiedza strony internetowe przy użyciu telefonów komórkowych, dodaliśmy klikalne numery i adres e-mail, który umożliwia szybki kontakt. Ponadto interaktywna mapa dojazdu do firmy oraz formularz kontaktowy przekierowujący wiadomość na adres e-mail. Istnieje również możliwość łatwego dodawania zdjęć nowych realizacji do istniejącej galerii przez właściciela firmy. 

Jak przystało na dobrze zbudowany Landing Page, nie zapomnieliśmy i dodaliśmy przyciski CTA zachęcające do podjęcia działania np. sprawdź.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Strona internetowa premium dla naszego klienta jest projektem, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że nasze starania pozwolą na dotarcie z przekazem do jak największej ilości klientów ceniących sobie bezpieczeństwo, wygodę i wysokie standardy. Dzięki profesjonalnej stronie internetowej i kampanii Google Ads widać już pierwsze zadowalające efekty. Okazuje się, że wybór strony typu Landing Page i odpowiednia budowa lejka sprzedażowego to strzał w dziesiątkę.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.