Portfolio: NaturaPomaga!

Sklepy internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma NaturaPomaga l współpraca z naszą agencją:

Zdrowie! Bezcenny element naszego życia, za który oddalibyśmy wszystko. Nasz kolejny klient kupił funkcjonujący biznes zajmujący się sprzedażą naturalnych produktów poprawiający zdrowie i jakość życia.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

W dzisiejszych czasach, sklep stacjonarny to tylko jeden z wielu środków sprzedaży. Mówi się, że „nie ma Cię w interenecie, to nie istniejesz”. W tym przypadku tak właśnie było. Nowy właściciel firmy zwrócił się do nas o pomoc w uruchomieniu sprzedaży swoich produktów przez internet. Sklepy internetowe to nasz chleb powszedni. Wiemy jak pomóc!


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Sukces sklepu internetowego zależy od kilku czynników. Na czele ważności stoi jednak User Experience czyli doświadczenia użytkownika podczas korzystania ze sklepu internetowego. Nasi graficy UX przeanalizowali drzewo kategorii produktów oraz metody jakimi potencjalni klienci mogliby zawężać wyszukiwanie produktów na sklepie.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Stworzyliśmy dla klienta dwa drzewka kategorii. Z podziałem na rodzaje produktów oraz z podziałem na wiek odbiorcy by maksymalnie uprościć poruszanie się po sklepie internetowym. Wszystko zostało opatrzone szatą graficzną, która kojarzy się z rzeczami naturalnymi, między innymi  zioła, krzewy, drzewa.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Klasycznie, na potrzeby dużego asortymentu, zasugerowaliśmy klientowi sklep internetowy oparty o system Prestashop 1.7. Dla klienta ważne także było by maksymalnie zautomatyzować proces sprzedaży w sklepie, dlatego połączyliśmy bazę produktów z systemem magazynującym Subiekt GT. Dzięki temu nasz klient nie musiał wprowadzać do sklepu internetowego produktów ręcznie, ale robił to za niego nasz system integracji.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Na końcu musi pojawić się sprzedaż. Pierwsza wersja sklepu pokazała drobne trudności z poruszaniem się klientów przez kategorie produktów. Przeprowadziliśmy zatem badanie klientów, które pozwoliło nam wprowadzić kilka udoskonaleń do sklepu internetowego, które ułatwiły poruszanie się po nim. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po niedługim czasie, sprzedaż w sklepie internetowym, przebiła obrót, który generował sklep stacjonarny.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.