Portfolio: Offerty!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Bydgoskie biura karier i współpraca z naszą agencją:

Targi Pracy Offerty odbywają się już po raz 15. Organizatorem jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, a patronem miasto Bydgoszcz i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.
Razem z nami postanowili stworzyć stronę rekrutacyjną, która umożliwiłaby organizację eventu mającego na celu pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie!
Strona rekrutacyjna

Rozwiążemy każdy problem!

Strona dla uczelni bydgoskich, które były organizatorem Targów Pracy w tym mieście, miałaby za zadanie zachęcić przedsiębiorców i osoby poszukujące pracę do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.
Witryna miała mieć nie tylko formę informacyjną w celu przeprowadzenia stacjonarnych targów, ale również być przygotowana do zorganizowania eventu online.
Na stronie rekrutacyjnej miała być dodana funkcja, która umożliwi wykupienie pakietu sponsorskiego, branie udziału w warsztatach online oraz aplikowanie chętnych na stanowiska pracy.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek sukces
Organizacja eventów online!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Strona rekrutacyjna musiała być gotowa na czas. Nie było możliwości na żadne opóźnienia. Na szczęście nasz zespół doskonale wykonuje swoje obowiązki nawet pod presją czasu.
Eventy online stają się powoli codziennością. Nikogo już nie dziwią przeprowadzane warsztaty online. Dzięki temu można brać w nich udział niezależnie od tego, jak daleko się jest od stacjonarnego miejsca przeprowadzanych spotkań.
Naszym celem było stworzenie intuicyjnej strony dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Już podczas projektowania strony dla uczelni musieliśmy podzielić ją na część dla wystawców oraz oddzielnie dla uczestników targów. Wszystkie komunikaty musiały precyzyjnie docierać do odpowiedniej grupy zainteresowanych osób. Przyciski CTA zachęcające do uczestnictwa w organizowanych targach offline i warsztatach online. Pod żadnym pozorem nie mogło zabraknąć planu targów, dzięki któremu w graficzny sposób przedstawiliśmy rozmieszczenie stoisk wystawców na organizowanym evencie. Ponadto na stronie rekrutacyjnej nie mogło zabraknąć listy wystawców, z ich opisami i wytycznymi, jakich pracowników będą poszukiwać na bydgoskich Targach Pracy.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Strona rekrutacyjna miała spełniać wiele funkcji. Aby organizowane targi doszły do skutku, potrzebni byli wystawcy. Stworzyliśmy formularz służący do zgłoszenia firmy, wybrania rodzaju stoiska i wykupienia pakietu sponsorskiego. Z kolei dla uczestników dodaliśmy możliwość brania udziału w warsztatach online oraz aplikowania do wybranych przedsiębiorców. W celu szybkiego rozwiania jakichkolwiek wątpliwości związanych z organizacją targów uzupełniliśmy stronę o klikalne numery telefonu i adres e-mail.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Precyzyjnie stworzona strona dla uczelni pozwoliła na organizację targów na najwyższym poziomie. Ponad 80 wystawców, około 4 tysięcy odwiedzających, setki ofert pracy, godziny konsultacji, szkoleń, warsztatów online oraz offline.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.