Portfolio: Petrosduo!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma petrosduo l współpraca z naszą agencją:

Szkolenia prowadzone z pasją przyciągają masę klientów. Obsługa wszystkich osób bez zautomatyzowanej strony internetowej była wymagającym wyzwaniem angażującym dodatkowe osoby, których jedynym zadaniem miało by być umawianie terminów szkoleń. Mamy jednak na to rozwiązanie!


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Zaproponowaliśmy niesamowite rozwiązanie oparte na e-commerce. W połączeniu z atrakcyjną formą graficzną tworzy całość, która pozwala klientowi w pełni intuicyjny sposób rejestrować się na szkolenia oraz wybrać dogodny termin z kalendarza zamieszczonego na stronie.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Nasz system całkowicie automatycznie, po wybraniu odpowiedniego terminu, tworzy konkretne wydarzenie na platformie zoom oraz wysyła powiadomienie z adresem internetowym szkolenia. W pełni zautomatyzowany sklep internetowy to gwarancja pełnej kontroli przy minimalnym nakładzie czasu.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Atrakcyjna graficznie strona internetowa połączona z intuicyjnym systemem sklepowym to nie lada wyzwanie. Zaproponowaliśmy przejrzysty styl Ftal Design, nad którym pracowali nasi specjaliści UX Designer. Efekty naszej pracy przy tym w pełni zautomatyzowanym systemie e-commerce sprawdź sam pod adresem: https://www.petrosduo.com/


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

WordPress w połączeniu z szerokimi możliwościami WooCommerce oraz Advanced Custom Fields to sprawdzone rozwiązanie gwarantujące łatwą obsługę sklepu internetowego, w ten sposób nasz klient ma ogromną swobodę modyfikacji oraz możliwość przyjemnej modernizacji treści strony internetowej.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Platforma e-commerce do Twoich potrzeb! Takie wyzwania to dla nas przyjemność. Nowoczesna strona internetowa dla Ciebie i Twojej firmy.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.