Portfolio: PMA Transport!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma PMA Transport i współpraca z naszą agencją:

Firma PMA Transport to wyspecjalizowana firma kurierska oferująca sprawne i niezawodne usługi dostaw drogowych oraz lotniczych na terenie Wielkiej Brytanii oraz całej Europy. Potrzebowali pomocy w zbudowaniu anglojęzycznej strony internetowej. W celu zapewnienia dobrej widoczności strony w wyszukiwarce Google chcieli, żeby była to strona z dobrym SEO.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie,
anglojęzyczna strona internetowa!

Rozwiążemy każdy problem!

Przystępując do tworzenia anglojęzycznej strony internetowej dla brytyjskiej firmy, musieliśmy dobrze zapoznać się z tematem i specyfiką branży oraz trendami w kraju. W tym celu prześledziliśmy konkurencję oraz najczęściej sprawdzane słowa kluczowe przez użytkowników w wyszukiwarce Google. Postawiliśmy na dobrej jakości content i optymalizację. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać stronę z dobrym SEO.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek sukces.
Strony z dobrym SEO.

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Kluczową kwestią podczas tworzenia była dobra optymalizacja strony internetowej, ponieważ właściciele firmy chcieli, aby znalazła się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Najbardziej popularne słowa kluczowe z tej branży były dla nas podstawą podczas tworzenia treści. Ponadto strona miała przyciągać uwagę swoim wyglądem oraz podkreślać specjalizację i mocne strony firmy.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Chcieliśmy, aby projekt graficzny dla anglojęzycznej strony internetowej wzbudzał zainteresowanie oraz był czytelny i odzwierciedlał profesjonalizm przedsiębiorstwa. Już od samego początku musieliśmy zastanowić się nad dobrym sformułowaniem nagłówków w celu ich czytelnego odbioru przez użytkownika oraz chęci dążenia do stworzenia strony z dobrym SEO. Opisy na stronie są klarowne, uwzględniające słowa kluczowe i mówiące o tym, co dokładnie oferuje firma. Zdjęcia realnych pojazdów z podaną specyfikacją, architektura treści, infografiki oraz spójna identyfikacja wizualna to elementy, które przyczyniają się do korzystnego odbioru witryny przez potencjalnych klientów.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Anglojęzyczną stronę internetową dla firmy transportowej stworzyliśmy dzięki systemowi zarządzania treścią WordPress. Dodaliśmy formularz kontaktowy, który zbiera zamówienia na przesyłki i przekierowuje wiadomość bezpośrednio na adres e-mail. Ponadto strona posiada mapę Wielkiej Brytanii, która przedstawia zakres działalności związany z odbiorami przesyłek. Standardowo nie mogło zabraknąć klikalnych numerów telefonu oraz adresu e-mail w celu nawiązania szybkiego kontaktu z firmą.
Głównym założeniem było stworzenie strony z dobrym seo. Oprócz treści składa się na to również optymalizacja strony internetowej. Nasi programiści spędzili wiele godzin, żeby strona osiągnęła najlepsze wyniki z możliwych.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Dzięki współpracy z naszą agencją strona PMA Transport posiada rzucającą się w oczy anglojęzyczną stronę dzięki, której skutecznie może realizować swoje założenia marketingowe i pozyskiwać nowych klientów. Dzięki odpowiedniej optymalizacji strony internetowej firma wyświetla się wysoko w rankingach wyszukiwarki Google.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.