Portfolio: Pozytywka!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma pozytywka l współpraca z naszą agencją:

Festiwal Pozytywka to prawdopodobnie największe tego typu wydarzenie kulturalne dla dzieci w Europie. Fundacja Pozytywka zajmuje się szerzeniem szeroko pojętej kultury wśród dzieci, docierają ze swoim przekazem do miast i wsi, jednoczą pokolenia i budują POZYTYWny przekaz. Wszystko to jest możliwe dzięki wsparciu biznesu, który w ten sposób buduje swój PR i planuje działania CSR. Fundacja zgłosiła się do nas, abyśmy pomogli im stworzyć taką witrynę internetową, która pomoże im zwiększać zasięgi w sieci i pozyskiwać kolejnych sposorów dzięki jasnej prezentacji ich dotychczasowych osiągnięć, misji, wizji i celów.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Uwielbiamy kreatywne projekty, przy których możemy myśleć i tworzyć nieszablonowo. Jednak każda strona musi spelniać swoje określone cele. W tym przypadku musieliśmy pamiętać o tym, aby nowa strona: – oddawała atmosferę Festiwalu Pozytywka, czyli głownej inicjatywy Fundacji, – zachęcałą rodziców dzieci, do których jest skierowany festiwal do uczestnictwa w kolejnych edycjach, – swoim przekazem trafiała do potencjalnych inwestorów, którzy chcą budować swój PR przez kulturę, – spełniała wszystkie standardy dobrego serwisu internetowego: responsywność, optymalizację, prędkość ładowania, itd.. – była łatwa w obsłudze i aktualizowaniu, ale także była odpowiednio zabezpieczona.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Projekt, w którym graficy mogą puścić wodze fantazji i zanurzyć sie w baśniowe klimaty- to jest to! Ale nie mogliśmy tracić z oczu nadrzędnego celu, czyli przekazania potencjalnym inwestorom, dlaczego warto współpracować z Pozytywką w budowaniu pozytywnego CSR-u. Skuteczne połączenie baśni, biznesu i jasny przekaz dla odbiorców Festiwalu- oto, co mieliśmy przed oczami projektując ten serwis. Wisienką na torcie jest system crowdfundingowy- czyli możliwość zbierania wpłat od każdego, kto na Pozytywce był, atmosferą się zachwycił i chce zabrać swoje dzieci na kolejną edycję za rok.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Aby jak najlepiej poradzić sobie z postawionym przed nami zadaniem poświęciliśmy sporo czasu i kawy, aby przeanalizować strony najlepszych w branży crowdfundingowej, szukaliśmy inspiracji wśród organizacji charytatywnych w kraju oraz za oceanem, aby jak najlepiej oddać ideę projektu. Wnioski z analiz wykorzystaliśmy do zaprojektowania lekkiego, atrakcyjnego w odbiorze i prostego w nawigacji serwisu z systemem WooCommerece.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Dla najlepszego osiągnięcia założonych celów postanowiliśmy oprzeć nową stronę internetową Fundacji Pozytywka na indywidualnym projekcie graficznym, stworzonym specjalnie dla Klienta, na bazie identyfikacji wizualnej, którą dysponuje. Strona została zaprogramowana spercjalnie pod Klienta, aby osiągnąc dobre wyniki optymalizacji i prędkości działania, a do całości dołączyliśmy popularny system zarządzaia treścią- Word Press, aby ułatwić Klientowi samodzielne zarządzanie własnym serwisem. Na koniec skonfigurowaliśmy produkty crowdfundingowe i przeprowadziliśmy Klienta przez cały proces rejestracji i integracji płatności internetowych, potrzebny do obsługi cegiełek charytatywnych.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Nasi graficy postarali się o to, aby projekt serwisu wizualnie oddawał ducha Festiwalu i jednocześnie spełniał wszystkie standardy wyświetlania w Internecie, w tym standardy RWD (responsywność). W planowaniu układu strony poświęciliśmy wiele uwagi temu, aby dokładnie zaprezentować ideę Festiwalu i materiały z dotychczasowych edycji. Nie mogło zabraknąć także strefy poświęceonej prezentacji firm, które już współpracują z Fundacją oraz miejsca, w którym kolejni potencjalni inwestorzy zapoznają się z możliwościami, jakie daje inwestycja w kulturę, a dokładnie w Festiwal Kultury Pozytywka. Strategiczne rozmieszczenie przycisków CTA (czyli wzywających do działania), kieruje kazdego zainteresowanego do podstrony, na której może on w bardzo prosty sposób wesprzeć Festiwal cegiełką o wybranej kwocie.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.