Portfolio: Realmet!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Realmet i współpraca z naszą agencją:

Firma Realmet zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych, budową oraz remontami statków. Od 2015 roku cały czas prężnie rozwijana przez swoich założycieli, którzy nieustannie dążą do wyznaczonych celów. Do naszej agencji zgłosili się, byśmy pomogli w stworzeniu łapiącej za oko strony internetowej dla firmy produkcyjnej.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie! Strona internetowa dla firmy produkcyjnej!

Rozwiążemy każdy problem!

Przed przystąpieniem do pracy dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby przedsiębiorstwa. Strona internetowa dla firmy produkcyjnej musi stanowić najlepszą wizytówkę z możliwych i ułatwić dotarcie do nowych klientów. Takie witryny powinny jasno przedstawiać swoją ofertę, a dane kontaktowe widnieć na samej jej górze.
Ze względu na to, że nasi klienci nie działają tylko na rynku polskim, potrzebowali przedstawienia swojej oferty w dwóch wersjach językowych.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Głównym celem spółki REALMET jest stałe podnoszenie poziomy jakości oferowanych przez siebie wyrobów oraz usług. W tym projekcie skupiliśmy się na tym, żeby cała witryna, zarówno od strony wizualnej, jak i tekstowej uwydatniła profesjonalizm firmy i mocną pozycję na rynku. Bardzo ważną zakładką, którą należy uwzględnić na stronie internetowej dla branży produkcyjnej to realizacje. Powinny się tu znaleźć wszystkie projekty wykonane przez przedsiębiorstwo. To one sprawiają, że potencjalny klient wierzy w profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz w to, że firma cały czas prężnie funkcjonuje.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

W celu wzbudzenia zainteresowania postanowiliśmy dodać duży slider ze zdjęciem statku płynącego po lazurowej wodzie. Menu na stronie doskonale komponuje się i stanowi jednolitą całość z grafiką. Naszym celem było stworzenie witryny, która od samego początku będzie pokazywać, czym zajmuje się firma. Wygląd każdej strony internetowej dla branży produkcyjnej powinien być spójny i zgodny z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa. Duże zdjęcia i infografiki w całym projekcie, czynią go przyjemnym w odbiorze.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Osoby zainteresowane wstępną ofertą przedsiębiorstwa, będą chciały nawiązać z nią kontakt. Zapytać o cenę lub ofertę indywidualną. W tym celu dodaliśmy klikalne numery telefonu i adres e-mail, który umożliwi szybkie nawiązanie połączenia. Ważnym elementem w celu ułatwienia komunikacji jest też dodany do strony formularz kontaktowy, przekierowujący wiadomość bezpośrednio na adres e-mail. Jak w przypadku wielu projektów, postawiliśmy na stworzenie witryny na oprogramowaniu WordPress. Uznaliśmy, że doskonale sprawdzi się podczas tworzenia strony internetowej dla branży produkcyjnej.
Ponadto witryna posiada dwie wersje językowe oraz integrację z mediami społecznościowymi. Jest responsywna, co umożliwia jej odbiór na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Efekty współpracy widać gołym okiem. Strona internetowa dla branży produkcyjnej wyszła profesjonalnie. Jest szybka, bezpieczna dla użytkownika i co najważniejsze, przyciąga wzrok, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w zdobywaniu nowych klientów.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.