Portfolio: Refloactive!

Sklepy internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Refloactive l współpraca z naszą agencją:

Do naszej agencji trafił klient produkujący zawieszki odblaskowe dla agencji reklamowych. Do produkcji swoich wyrobów dołącza produkty, które będą kierowane wyłącznie na rynek zagraniczny.


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy
wyzwanie!

Rozwiążemy każdy problem!

Każdy kto kiedykolwiek zamawiał do swojej firmy gadżety reklamowe wie, że na ostateczną wycenę produktu ma wpływ wiele czynników. Tak samo jest w przypadku zawieszek odblaskowych. Na ostateczną cenę produktu ma wpływ ilość, rodzaj zadruku, ilość kolorów czy nawet rodzaj pakowania. To wszystko sprawia, że sklep internetowy z tej branży przyprawił o zawrót głowy niejedną agencję interaktywną.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek
sukces!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

Mamy doświadczenie w takich kwestiach. Jesteśmy przygotowani do wprowadzenia opłat za przygotowalnię produktów, a także wiele kombinacji atrybutów, które mają wpływ na ostateczną cenę jednostkową produktu. Cały ten zaawansowany system komunikacji musieliśmy także połączyć z kilkoma językami dostępnymi w sklepie.


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

Jak w każdym przypadku, zaczęliśmy od dogłębnej analizy klienta i jego potrzeb. Kolejnym krokiem jest projekt graficzny, który jak zawsze w naszej agencji interaktywnej, jest indywidualny i niepowtarzalny. Błyszczące elementy, gra świateł, to coś na co nasi graficy czekali długimi latami. W końcu wszystko musi błyszczeć!


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Mimo bardzo zaawansowanego systemu wyceny produktów, postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie jakim jest Prestashop 1.7. Nasi programiści, senior developerzy mieli jednak pełne ręce roboty by uzupełnić brakujące funkcjonalności dedykowanymi rozwiązaniami. Po setkach godzin pracy, sklep był gotowy.


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Efektem naszych starań, jest sklep internetowy B2B, dzięki któremu nasz klient zdobył pierwszą nagrodę dla najlepszego dostawcy, na międzynarodowych targach! Rozpiera nas duma, ale wciąż poszukujemy nowych wyzwań!

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.