Portfolio: Toren!

Strony internetowe


Poznaj szczegóły01.

Od czego
się zaczęło?

Firma Toren i współpraca z naszą agencją:

Firma powstała 9 maja 2018 roku. Zajmuje się dystrybucją drabin i rusztowań. Do realizacji swoich celów biznesowych potrzebowała agencji, która stworzy sklep internetowy dostosowany do potrzeb branży budowlanej i pozwoli zaistnieć jej w e-commerce. Cieszymy się, że wybrali właśnie naszą agencję i obdarzyli zaufaniem. 


Poznaj szczegóły02.

Podjęliśmy wyzwanie.
Sklep internetowy dla branży budowlanej!

Rozwiążemy każdy problem!

Wyznacznikiem było stworzenie sklepu internetowego, po którym klient z łatwością będzie się poruszał i w szybki sposób odnajdzie to, czego szuka. Rozwiązanie, jakie wprowadziliśmy to podział na rodzaje drabin oraz rusztowań. Musieliśmy pamiętać o tym, aby nowy sklep internetowy spełniał wszystkie standardy dobrego serwisu dla branży e-commerce: responsywność, odpowiednia szybkość ładowania strony, dobra nawigacja itp.


Poznaj szczegóły03.

Kierunek sukces,
czyli e-commerce!

Jaki był nasz plan? Cel pal!

E-commerce dla branży budowlanej to niewątpliwie szansa na wzrost poziomu sprzedaży. W Polsce od kilku lat możemy zaobserwować ciągle rosnące zainteresowanie takim sposobem robienia zakupów. 

Podczas tworzenia witryny kierowaliśmy się głównie dobrą czytelnością sklepu internetowego, aby korzystanie ze strony było proste i przyjemne dla kupujących. Zgodnie ze wszystkimi zasadami UX friendly. Jednocześnie staraliśmy się, aby była dopasowana do potrzeb firmy i branży budowlanej. 

Drugim aspektem było wdrożenie rozwiązań, które umożliwi pracownikom szybką i bezproblemową realizację zamówień. 


Poznaj szczegóły04.

Proces
twórczy:

Jak poradziliśmy sobie podczas projektowania?

W pierwszej kolejności przeanalizowaliśmy sklepy internetowe, które przodują w branży budowlanej. Dopiero wtedy przystąpiliśmy do tworzenia projektu graficznego, którego opracowujemy indywidualnie dla każdego klienta, tak aby strona wyróżniała się na tle konkurencji. 

W tym przypadku postawiliśmy na jasną witrynę z dużymi zdjęciami produktów. Projekt jest przejrzysty, atrakcyjny w odbiorze i przedstawia korzyści z zawarcia transakcji. 

Nie więcej niż trzy kliknięcia doprowadzą odbiorcę do potrzebnych informacji bez błądzenia w czeluściach witryny.


Poznaj szczegóły05.

Zastosowane
rozwiązania:

Jakie zastosowaliśmy technologie?

Stronę internetową dla e-commerce postanowiliśmy stworzyć na oprogramowaniu PrestaShop. Projekt wyróżnia się uproszczonym system składania zamówień i liczenia kosztów przesyłki. Ponadto obowiązkowo dodaliśmy klikalne numery telefonów, aby zapewnić szybki i łatwy kontakt oraz czat, możliwy dzięki integracji strony z komunikatorem Messenger.

Sklep internetowy jest połączony z Facebookiem i Instagramem firmy Toren, dzięki czemu internauta jednym kliknięciem może przejść i sprawdzić media społecznościowe firmy oraz wstawiane przez nich posty z ciekawostkami i nowościami. 


Poznaj szczegóły06.

Efekty
współpracy:

Efektem naszej pracy jest sklep internetowy dla branży budowlanej https://toren.com.pl/ i radość naszego klienta ze sprzedaży każdego kolejnego produktu. 

Cieszymy się, że w dalszym ciągu możemy opiekować się stroną, aktualizować wtyczki, wdrażać zmiany i dbać o jej prawidłowe funkcjonowanie każdego dnia.

0

Godzin
konsultacji

0

Godzin prac
projektowych

0

Godzin prac
programistycznych

0

Godzin
testowania

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.